קל אוטו: שינויים בהרגלי ההשכרה

 

סיווג הקבוצות בענף השכרת הרכב מבלבל את הלקוחות 
 
חברות ההשכרה מתמחרות כלי רכב שונים לפי שייכות לקבוצות השכרה, אשר מסומנות שרירותית  לפי האותיות A,B. האותיות, אמורות לייצג את קבוצת המכוניות לפי גודל, נפח מנוע ויוקרה. הבעיה היא, שכל חברה סיווגה את כלי הרכב לקטגוריות באופן שונה, כך שאותיות זהות, מסמלות קבוצות רכב שונות בכל חברת השכרה.
 
מצב זה גרם לבלבול רב ובעיה בביצוע סקר שוק והשוואת מחירים בקרב לקוחות השכרת הרכב, כמו גם בבחירת המוצר עצמו. כך למשל, רכב מסוג מאזדה 3 יחשב אצל אלדן בקטגוריה F בשלמה סיקסט בקטיגוריה  g,  ובאוויס בקטגוריה E.  מאזדה 6 , למשל,  משתייכת באלדן לקטגוריית XL בשלמה סיקסט לקטגוריה h,  ובאוויס לקטיגוריה F.
 
קבוצת קל אוטו, קבוצת הרכב החמישית בגודלה בישראל, יצאה ביוזמה חדשה, לשנות את סיווג הקבוצות, ומציעה סיווג חדש, המבוסס על עולם מונחים מוכר לצרכן מתחומי התעופה והאופנה. בקל אוטו הפכו את המדרג החדש לסטנדרט, בתקווה שיאומץ ע"י כלל חברות השכרת הרכב בישראל.  במסגרת מהלך חדש שנועד לשמור על שקיפות בפני הלקוח, יוצאת הקבוצה בקטגוריות חדשות וברורות שמתחילות ב- Petit, המסמל רכב קטן כגון פיאט פנדה ידני, ועד לFirst Class המייצג רכב מנהלים כגון מאזדה 6.
 "הלקוח לא צריך לשבור את הראש כשהוא בא לשכור רכב", אומר שמוליק קליין, מנכ"ל קבוצת קל אוטו. "הלקוח שהגיע לדלפק ההשכרה, היה צריך להיות פרופסור להשכרת רכב, כדי לבחור את הרכב שהכי מתאים לצרכיו ופעמים רבות ראינו את התסכול והבלבול על פני הלקוחות, ובמקום חוויה נעימה, השכרת רכב הפכה לכאב ראש. בקל אוטו אנחנו בוחנים כל הזמן, כיצד ניתן לסייע ללקוח בבחירת השירות הנכון וגם לבצע השוואת מחירים קלה ומהירה." הדגיש קליין, שאף מציע לחברות ההשכרה האחרות לאמץ את השיטה החדשה, לטובת הלקוחות. ".
 

 

  הירשם עכשיו לניוזלטרים של מגזין רכב ותחבורה 
        קצר, ממצה, איכותי, חינם - אצלך במייל
 

 

דואר אלקטרוני

שם

   

+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

Go Back  Print  Send Page
[חזור למעלה]        [הוספה למועדפים]        [מפת האתר]        [יצירת קשר]        [קישורים]
 
 
     
לייבסיטי - בניית אתרים