כניסה חדשה לרמת חובב: מחלף יחליף את הרמזורים

שרות רכב ותחבורה 


 

 שער כניסה חדש לרמת חובב. מחלף חדש ובטבורו גשר חדש באורך כ-100 מטרים, נחנך בטקס חגיגי, בכניסה לשטחה של רמת חובב. המחלף שהוקם בהשקעה של כ-25 מיליון שקל, יוצר הפרדה מפלסית עם כביש 40, כ-12 ק"מ מדרום לבאר שבע. הפרויקט שבוצע ע"י החברה הלאומית לדרכים, כולל השקעה בסך של 6.6 מיליון שקל מטעמה של המועצה התעשייתית רמת חובב, בראשותו של אנדרי אוזן.

"למחלף חשיבות בטיחותית גבוהה, בעיקר בשל סמיכותו לאחד האזורים החשובים ביותר בישראל בכל הקשור בטיפול בחומרים מסוכנים", אמר שר התחבורה, ישראל כ"ץ, "המחלף החדש יחליף את הצומת המרומזר שיבוטל עם פתיחת המחלף לתנועה. ברמת חובב פועלים יותר מעשרים מפעלים, המעניקים פרנסה לישובי הסביבה ומהווים מרכיב חיוני בשגשוגה של מדינת ישראל.

"אנו מאמינים כי המחלף החדש יקל על קליטת מפעלים נוספים במקום. זוהי חוליה נוספת במסגרת ההשקעה של מדינת ישראל בחיזוק הקשרים שבין המרכז לפריפריה. כפי שפעלנו עד כה, כך נמשיך: תחבורה נוחה ובטיחותית תמשיך להיות יעד מרכזי בפעילות הממשלה".

מנכ"ל החברה הלאומית לדרכים שי ברס: "החברה הלאומית לדרכים סיימה את הפרויקט בתוך פחות משנה, בהקדמה של יותר מחודש מלוח הזמנים שנקבע. המחלף נבנה לפי אמות המידה המתקדמות והמחמירות ביותר, במטרה לשפר את איכות הנסיעה של הנוסעים בין באר שבע לצומת הנגב ולהגביר את בטיחותם של נהגי המשאיות העושים דרכם מדי יום, אל מפעלי רמת חובב".

ראש מועצת רמת חובב אנדריי אוזן: "זהו יום מרגש וחשוב עבור אלפי העובדים ברמת חובב, שייהנו מעתה מנסיעה בטוחה אל רמת חובב וממנה. זוהי גם בשורה עבור הנוסעים בכביש 40 ובהם באי קרית ההדרכה הנבנית בימים אלו בצומת הנגב.
אני מודה לשר התחבורה, ישראל כץ על החלטתו להקים את המחלף למרות לוח הזמנים הקצר ביותר אי פעם לפרויקט בסדר גודל כזה. תודה והערכה גם לחברה הלאומית לדרכים על ניהול הפרויקט והביצוע בזמן שיא. הודות לתמיכת משרד התחבורה והחברה הלאומית לדרכים אנו חונכים היום את המחלף שתכנונו החל לפני פחות משנתיים. הפרויקט הזה מצטרף לשורה של פרויקטים ומהלכים חסרי תקדים בהיקפם בתחום פיתוח התשתיות בפארק התעשייה רמת חובב".

 


הרשם עכשיו לניוזלטרים של רכב ותחבורה: 
קצר, ממצה, איכותי, חינם - אצלך במייל
דואר אלקטרוני
שם פרטי
שם משפחה

+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

Go Back  Print  Send Page
[חזור למעלה]        [הוספה למועדפים]        [מפת האתר]        [יצירת קשר]        [קישורים]
 
 
     
לייבסיטי - בניית אתרים