משאיות ראשונות מבית הינו עלו לכבישי ישראל

 

 

ביוניון מוטורס ממשיכים בימים אלה להיערך לשיווק הסדיר של משאיות הינו (Hino) היפניות, וזאת כאשר 6 משאיות ראשונות (מתוך 10) כבר נעות בכבישי הארץ.
חברת HINO , בבעלות טויוטה, היא כיום אחת מיצרניות המשאיות הגדולות בעולם, והיא פעילה בשווקים רבים, כשהדגש הוא על השוק האסייתי. החברה מנסה לחדור ביתר שאת לשוק האירופאי. החברה תתמקד בשלב הראשון ביבוא של משאיות במשקל קל- בינוני, עם תיבת הילוכים אוטומטית.
בימים האחרונים הגיעו מספר משאיות ראשונות, מסדרת ה- 300 (במשקל כולל של 12 טון) ,  של היצרן היפני. המשאיות הללו אמורות לשמש להדרכת הצוות הטכני של טויוטה, וכן כמשאיות הדגמה ללקוחות.  בשלב מאוחר יותר, בטויוטה מתכוונים לייבא גם משאיות בינוניות מסדרת ה- 500 , במשקל כולל של עד 26 טון. יתכן גם ייבואן של המשאיות הכבדות מסדרת ה- 700, במשקל כולל של עד 32 טון.
בחברה מתכוונים לייבא גם משאיות בעלות הנעה היברידית, , וזאת בשל הפוטנציאל הגדול לחיסכון בדלק. 
תמיר וייג, שכיהן בעבר כמנהל אגף המשאיות בכלמוביל (דגמי מרצדס), מונה למנהל החטיבה שתייבא את משאיות "HINO" לישראל. החברה בוחנת, במקביל, מספר אתרים לוגיסטיים לקליטה, מסירה ושירות למערך המשאיות החדש.  תום שלב הקליטה הנוכחי החברה צפויה לעבות את מערך השיווק, המכירות והשירות הטכני. יחד עם זאת, הרחבת הפעילות מותנית בהתאוששות של שוק המשאיות המקומי. המשאיות יושקו רשמית בישראל בעוד מספר חודשים, וזאת עם סיום ההיערכות מבחינת הלוגיסטיקה ומוסכי השירות.


 

 

 

  הרשם עכשיו לקבלת עדכונים של 'רכב ותחבורה'
קצר, ממצה, איכותי, חינם - אצלך אחת לשבוע - במייל
 

 

דואר אלקטרוני

שם

   

+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

Go Back  Print  Send Page
[חזור למעלה]        [הוספה למועדפים]        [מפת האתר]        [יצירת קשר]        [קישורים]
 
 
     
לייבסיטי - בניית אתרים