תדיר גן קיבלה תשלומים מג'נרל מוטורס
לאחר שנכנסה להליך של פשיטת רגל
 

 

חברת תדיר גן הודיעה לאחרונה לבורסה כי קיבלה תשלום בסך -412,857 דולר מחברת ג'נרל מוטורס ארה"ב , וכן תשלום נוסף בסך 530,125 אירו מחברת ג'נרל מוטורס אירופה (GM Europe). כמו כן קיבלה תדיר גן הודעה לפיה סכום נוסף בסך 46,868 דולר ישולם לחברה בתחילת חודש אוגוסט.

החברה מצינת כי העברת התשלום התבצעה בהתאם לצו מיוחד שנתן בית המשפט לפשיטות רגל של מדינת ניו יורק, ואשר לפיו אושר לג'נרל מוטורס בארה"ב לשלם חובות לספקים חיוניים עימם היא מעוניינת להמשיך לעבוד. הכוונה היא לתשלומים בגין התקופה שלפני ה-1 ביוני, המועד שבו הוגשה הבקשה לפשיטת רגל. על פי הצו, הביצוע של התשלום הותנה בחתימה של הספק על הסכם מסחר (Trade agreement) עם ג'נרל מוטורס. במסגרת הסכם זה התחייבה תדיר גן לספק מוצרים לג'נרל מוטורס, והאחרונה תשלם עבור חובות בגין סחורה שהתקבלה לפני ה-1 ביוני. בהסדר נקבע כי סדר התשלומים יהיה כדלהלן: תחילה ישולמו החובות האחרונים מבין חובות העבר, ורק לאחר מכן ישולמו החובות המוקדמים יותר.

יש לציין כי במהלך חודש יוני, לאחר כנסית ג'נרל מוטורס להליך פשיטת הרגל, התקבלה הזמנה במפעלי תדיר גן לייצור רכיבים בסך של 15 מיליון יורו, וזאת מחטיבת ג'נרל מוטורס באירופה. מדובר בחוזה לייצור אגני שמן במשך 6 שנים, בהיקף שנתי חזוי של כ-2.5 מיליון יורו בשנה, וכן תשלום חד פעמי בסך 700 אלף יורו עבור היערכותה של החברה לפרויקט.

 

 

 

 


 

  הירשם עכשיו לניוזלטרים של מגזין רכב ותחבורה 
        קצר, ממצה, איכותי, חינם - אצלך במייל
 

 

דואר אלקטרוני

שם

 


+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

Go Back  Print  Send Page
[חזור למעלה]        [הוספה למועדפים]        [מפת האתר]        [יצירת קשר]        [קישורים]
 
 
     
לייבסיטי - בניית אתרים