עובדי אגד עוברים לתזונה בריאה

שרות רכב ותחבורה 

ד"ר ראול רודריגז, מנהל המרכז לרפואה טבעית, הגיע למשרדי אגד ונפגש עם כמאה עובדי החברה על מנת לייעץ כיצד לעבור לאורח חיים בריא. ד"ר רודריגז עבר על התפריט של עובדי החברה ביחד עם השף, נתן טיפים בענייני תזונה נכונה והציג את הדיאטה החדשה שלו ושל הנטורופת בועז שוורץ, המבוססת על מחקרו של ד"ר סימונס.

הדיאטה מהווה פריצת דרך בתחום ההרזיה, בדוקה ומוכחת קלינית על ידי אנשי מקצוע ומאות מטופלים. בזכות התוספים הייחודיים, ניתן ליהנות  מתחושת שובע ופירוק השומנים בגוף מתאפשר בתוספת תזונה דלת קלוריות להשלמת הצרכים של הגוף.

עובדי אגד החלו להתנסות בשיטת הדיאטה החדשה וכבר מדווחים על ירידה גדולה במשקל. כל זאת כחלק ממעבר לאורח חיים בריא ומודעות הולכת וגוברת.

ד"ר ראול רודריגז סיכם את הביקור כמוצלח ביותר ואמר כי עובדי אגד מבינים שעליהם לשמור על בריאותם, עקב ישיבה ממושכת ברוב שעות היום שמונעת מהם להזיז את הגוף, לאכול נכון ובשעות מסודרות. "כיום לעשות דיאטה זה לא רק בגלל הסיבה האסתטית, שכן יש אנשים ששלמים עם גופם גם אם הוא במידה גדולה, אלא אנו מבינים שלהיות רזה משמעותו להיות בריא. אנחנו רואים בתוצאות בדיקות הדם של המטופלים שלנו פער עצום טרם הטיפול ואחריו".   

הרשם עכשיו לניוזלטרים של רכב ותחבורה: 
קצר, ממצה, איכותי, חינם - אצלך במייל
דואר אלקטרוני
שם פרטי
שם משפחה

+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

Go Back  Print  Send Page
[חזור למעלה]        [הוספה למועדפים]        [מפת האתר]        [יצירת קשר]        [קישורים]
 
 
     
לייבסיטי - בניית אתרים