בקרוב תערוכת BUSWORLD TURKEY  באיסטנבול

שרות רכב ותחבורה 

תערוכת BUSWORLD TURKEY  הנערכת אחת לשנתיים באיסטנבול שבטורקיה ממקדת את תשומת הלב של אנשי ענף ההסעות, וזאת בזכות ההשקות והחידושים בתערוכה. במסגרת התערוכה שתתקיים השנה בין התאריכים 19 ל- 21 באפריל במרכז הירידים של איסטנבול (Istanbul Expo Center ) ייטלו חלק מרבית יצרני האוטובוסים הגדולים, וזאת בעת שהשוק הטורקי עובר תמורות רבות, עם המעבר לאוטובוסים חדישים ונקיים.
במקביל לכך, גם תעשיית הרכב הטורקית מספקת אין ספור הזדמנויות. חברות רבות נכנסו לפעילות בענף, וזאת עם ייצור מערכות וחלפים וכן אספקת שירותים לענף ההסעות. מספר חברות אף מייצרות מרכבי אוטובוסים שלמים המיוצאים למדינות רבות בעולם, ורבים מהם אף נוסעים בכבישי ארצנו.
בתערוכה הקודמת, בשנת 2010, התצוגה התפרשה על פני שטח של 12,250 מטרים רבועים, ונטלו בה חלק כ- 185 מציגים מ-15 מדינות. מרבית החברות (כ- 145) הגיעו מטורקיה, והיתר (כ- 40 במספר) משאר המדינות.
נדגיש כי התערוכה באיסטנבול היא מקצועית מאוד, ומושכת אליה מבקרים העוסקים ישירות בענף. בתערוכה הקודמת ביקרו כ- 11,550 איש, ועוד 67 עיתונאי רכב מקצועיים שהגיעו לסקר את התערוכה. רבים הגיעו ממערב, מרכז ומזרח אירופה, וכן מהמזרח התיכון ומדרום מזרח אסיה. כל הנתונים הללו מקנים לתערוכת האוטובוסים באיסטנבול  את הססגוניות הבין לאומית המקצועית בענף ההסעות, כשהיא מגשרת בין הפעילים בענף ההסעות האירופאי והאסייתי. מארגני התערוכה מדווחים כי השנה התצוגה תתפרש על פני שני אולמות גדולים, בשטח של 20,000 מטרים רבועים.
תערוכת האוטובוסים בטורקיה הינה בחסות פדרציית מפעילי התחבורה הציבורית בטורקיה -  TOFED (Turkish Bus Operators Federation). 


 

הרשם עכשיו לניוזלטרים של רכב ותחבורה: 
קצר, ממצה, איכותי, חינם - אצלך במייל
דואר אלקטרוני
שם פרטי
שם משפחה

+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

Go Back  Print  Send Page
[חזור למעלה]        [הוספה למועדפים]        [מפת האתר]        [יצירת קשר]        [קישורים]
 
 
     
לייבסיטי - בניית אתרים