וולוו: הזמנת האוטובוסים ההיברידיים הגדולה ביותר שבוצעה עד כה
שרות רכב ותחבורה 

 

וולוו אוטובוסים קיבלה את ההזמנה הגדולה ביותר עד כה לאוטובוסים היברידיים. חברת האוטובוסים "Arriva" הזמינה 27 אוטובוסים היברידיים מדגם 7700 מתוצרת וולוו לשימוש בעיר דורדרכט בהולנד. ההשקה תתבצע תוך שיתוף פעולה צמוד עם רשות התחבורה האזורית בדרום הולנד. 

יותר ויותר ערים נוקטות צעדים להפחתת תצרוכת האנרגיה וההשפעה הסביבתית של התחבורה הציבורית על ידי שימוש באוטובוסים היברידיים. וולוו אוטובוסים החלה בייצור סִדרתי של אוטובוסים היברידיים לפני שישה חודשים, ובתוך זמן קצר קיבלה הזמנה של כ-‏200 אוטובוסים מערים שונות באירופה. "על ידי מִחזור אנרגיית הבלמים באוטובוסים, אנו מסוגלים להפחית בצורה משמעותית את תצרוכת הדלק ובצורה זו את תצרוכת האנרגיה ופליטת גזי החממה," אומר מנהל הפיתוח הסביבתי של וולוו אוטובוסים, אדווארד יובסון. "הירידה בתצרוכת הדלק ובפליטת המזהמים של האוטובוסים ההיברידיים עשויה להגיע לכדי 35%."

העיר האחרונה שבה הושקו האוטובוסים ההיברידיים של וולוו היא דורדרכט. חברת האוטובוסים המקומית "Arriva" תחל להשתמש בהם במרץ בשנה הבאה. 27 האוטובוסים יימסרו במהלך שנת 2011 ובתחילת 2012. תשומת לב מיוחדת ניתנה לצבעי חלקם החיצוני והפנימי של האוטובוס, אשר אמורים למשוך יותר נוסעים ולהדגיש את ההיבטים הסביבתיים החשובים.

חברת "Arriva" גם חתמה על הסכם שירות עם וולוו אוטובוסים. ההסכם הופך את וולוו אוטובוסים להיות אחראית לביצוע עבודות התחזוקה והתיקון וזאת עבור תשלום חודשי קבוע מראש. "חברת Arriva בחרה בוולוו הודות לאמינותה, לביצועים המוכחים שלה עם האוטובוסים ההיברידיים בלונדון ולהצעה המקיפה של וולוו," אומר ארלנד מורליסן, מנכ"ל וולוו אוטובוסים בבלגיה, הולנד ולוקסמבורג. 

האוטובוס ההיברידי של וולוו מצויד בהינע היברידי מקביל, המורכב ממנוע דיזל קטן וממנוע חשמלי היכולים לפעול בנפרד או במקביל. המנוע החשמלי פועל על סוללה הנטענת על ידי מחזור אנרגיית הבלימה. היתרון העיקרי הוא שמנוע הדיזל מודמם בתחנות אוטובוס, והאוטובוס מתחיל לנוע שוב תוך שימוש במנוע החשמלי בלבד. בצורה זו סביבת תחנות האוטובוס נקייה ממזהמים ושקטה. 
       

  הרשם עכשיו לקבלת עדכונים של 'רכב ותחבורה'
קצר, ממצה, איכותי, חינם - אצלך אחת לשבוע - במייל
 

 

דואר אלקטרוני

שם

   

+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

Go Back  Print  Send Page
[חזור למעלה]        [הוספה למועדפים]        [מפת האתר]        [יצירת קשר]        [קישורים]
 
 
     
לייבסיטי - בניית אתרים