קליקAדיל גלטן: משא ומתן למכירת שמן צמחי לתעשיית הביו-דיזל
רוצה לקנות משאית או מסחרית חדשה ולחסוך אלפי שקלים?
מלא פרטיך וקבל את
ההצעות המשתלמות ביותר!

משאיות

מסחריות
 









 
 


  שרות רכב ותחבורה


חברת גלטן הישראלית הפועלת בשוק הבינלאומי של תחום הביו-דיזל ומתמחה בגידול והפקה של שמן מצמח הג'אטורפה עבור התעשייה. הודיעה היום כי היא מנהלת משא ומתן ראשוני לפיו חברת  WRATISLAVIA-BIOתכנס להסכם אסטרטגי ארוך טווח במסגרתו תרכוש החברה הפולנית מידי חודש כ – 1,200 טון לחודש של שמן ביו דיזל. ההסכם הינו עם פוטנציאל שנתי של עד 12 מיליון דולר .
לדברי דורון לוי, יו"ר גלטן ביו-דיזל, החברה מספקת פתרון ייחודי, איכותי ובעיקר כזה היכול להתחרות עם שאר מקורות הביו דיזל הקיימים בצורה טובה יותר עם יחס עלות-תועלת הטובה ביותר שקיימת כיום. עסקה זו הינה עדות נוספת ליכולותיה המוכחות של גלטן והכרה בה כשחקן משמעותי בזירת ייצור חומרי גלם עבור תעשיית הביו-דיזל העולמית".
גלטן מגדלת בגאנה את צמח הג'אטרופה ממנו מפיקים שמן צמחי ממקור לא אכיל המשמש להפקת ביו-דיזל שנמכר בעיקר באירופה. הג'אטרופה הינו צמח רב שנתי שאינו מיועד למאכל וגדל באזורים נידחים ובאדמות שוליים, ללא צורך בהשקיה. החברה בנתה את פעילותה על בסיס ידע נרחב בגידול והתאמה של צמח הג'אטורפה, ביחד עם מומחה מאוניברסיטת אונהיים גרמניה, במטרה להפיק שמן בכמויות מסחריות תוך עמידה בתקן הביו-דיזל האירופאי.
שוק הביודיזל הינו שוק בעלייה, תחילתו באירופה אשר אימצה את פרוטוקול קיוטו והפכה אותו לדירקטיבה מחייבת אשר בקצב עולה עד שנת 2020 ישתמשו בדלקים צמחיים ב- 20% מסך הדלקים. שוק זה נאמד היום בכ- 7 מיליארד דולר וחזוי לעלות ל 2020 לכ- 60 מיליארד $. התעשייה העיקרית מתבססת על שמני מאכל.
צמח הג'אטרופה הינו עץ אשר מפיק פירות, מהם יוצרים שמן. שמן זה עומד כבר היום בסטנדרטים האירופים של תעשיית הביודיזל.

אודות צמח הגאטרופה:
הינו צמח בן מיליוני שנים אשר גדל בצורה טבעית במקומות משווניים. צמח זה הינו עץ אשר נותן את פירותיו לאורך עשרות שנים, כלומר אינו גידול חד שנתי אשר מחייבת שתילה מחודשת מידי תקופה. צמח הג'אטרופה נותן ייבול פי פעמיים בשנה מגידולים אחרים. כמו כן, לצמח הג'אטרופה יכולת עמידות גבוהה למחלות ולשינויי מזג האוויר.
אחד היתרונות של צמח הג'אטרופה הינו היותו פרי אשר אינו מיועד למאכל ולא בא על חשבון מקורות אחרים לשמן צמחי כדוגמת תירס. צמח הג'אטרופה הינו מקביל בתכונותיו הכימיות לשמן הקנולה, כך שזהו יתרון חשוב שאינו משפיע על משאבי האוכל ולכן נחשב לדור הבא של תעשיית הביודיזל. בנוסף, לפירות הצמח תכולה גבוה של חלבון.






























 



קליקAדיל
סרוק את הקוד!

הרשם עכשיו לניוזלטרים של רכב ותחבורה: 
קצר, ממצה, איכותי, חינם - אצלך במייל
דואר אלקטרוני
שם פרטי
שם משפחה

+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

Go Back  Print  Send Page
[חזור למעלה]        [הוספה למועדפים]        [מפת האתר]        [יצירת קשר]        [קישורים]
 
 
     
לייבסיטי - בניית אתרים