קליקAדיל מוטוספורט תייבא אופנועי BETA  מאיטליה
רוצה לקנות משאית או מסחרית חדשה ולחסוך אלפי שקלים?
מלא פרטיך וקבל את
ההצעות המשתלמות ביותר!

משאיות

מסחריות
 

 
 


  שרות רכב ותחבורה


מוטוספורט חברת הבת של דוד לובינסקי, חתמה היום על הסכם לייצוג בישראל עם חברת BETA  (אופנועים) איטליה, BETA הנה יצרנית דו"ג – קטנועים ואופנועים מהוותיקות באירופה. מוצרי BETA מהווים מוצר משלים לאופנועי האינדורו של KTM ו- HUSABERG במחירים אטרקטיביים.

מבין מגוון הכלים החדשים של BETA   בישראל, נוכל לראות אופנועי ילדים בהתאם לחוק הספורט המוטורי.
BETA נוסדה בשנת 1904 בפירנצה-איטליה. החברה התחילה את דרכה תחת השם: "Società Giuseppe Bianchi" כיצרנית אופניים. בסוף שנות ה- 40 הסבה את הייצור שלה לייצור של אופנועים. מקור השם BETA בשמות של שני מייסדי החברה -  Enzo Bianchi  ו-  Arrigo Tosi
בתחילת דרכה ייצרה החברה מגוון של אופנועים בנפחי מנוע של 48, 125, 150, 175 ו- 200 סמ"ק, את המנועים BETA רכשה מיצרנים שונים. בשנות ה- 60 BETA פיתחה לראשונה מנוע מייצור עצמי שהותאם לקו הדגמים החדש והרחב שלה. יחד עם פיתוח הדגמים החדשים, החלה BETA דרך חדשה של השתתפות במרוצי כביש עם דגמי ה- 175 השונים שלה. מאז ובמהלך שנות ה- 70 BETA מפלסת את דרכה לתחום אופנועי השטח ומשתתפת באופן קבוע במרוצי מוטוקרוס ו- אינדורו ואח"כ גם במרוצי טריאל. סוף שנות ה- 70 תחילת שנות ה- 80 חב' BETA זוכה במרוצי המוטוקרוס הראשונים. מספר רב של אליפויות עולם בתחום הטריאל, אליפויות עולם באולמות סגורים וזכייה באליפויות אירופה עם רוכבים מהשורה הראשונה לאותה תקופה.
בשנת 2004   חברת BETA חוזרת לתחום האינדורו עם מנועי 4 פעימות חדשים ושנתיים מאוחר יותר מפתחת מנוע 4 פעימות חדיש ויעודי לאופנועי הטריאל שלה - פיתוח חדשני לתקופה זאת. מותגי ה- טריאל של אמצע שנות ה- 2000 התבססו בעיקר על פיתוחים של מנועים מאופנועי מוטוקרוס.
מאז 1972 ממוקם מפעל החברה בעיירה קטנה ליד העיר פירנצה, המפעל הנו בשטח של 116,000 מ"ר, החברה מעסיקה מעל 100 עובדים, היקף הייצור של החברה כ- 17,000 אופנועים וקטנועים בשנה ועוד כ- 15,000 מנועים תעשייתיים. דגמיי החברה פרוסים על כמה עשרות דגמים שונים. BETA מייצרת קטנועים בנפח של 50 סמ"ק, אופנועי כביש ודו-שימושיים, בנפחים של 125, 200 ו- 350 סמ"ק, אופנועי אינדורו מקצועיים בנפחים של 50 סמ"ק (ילדים) ועד 500 סמ"ק, אופנועי טריאל מקצועיים בנפחים של 80 סמ"ק (ילדים) ועד 300 סמ"ק. קליקAדיל
סרוק את הקוד!

הרשם עכשיו לניוזלטרים של רכב ותחבורה: 
קצר, ממצה, איכותי, חינם - אצלך במייל
דואר אלקטרוני
שם פרטי
שם משפחה

+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

Go Back  Print  Send Page
[חזור למעלה]        [הוספה למועדפים]        [מפת האתר]        [יצירת קשר]        [קישורים]
 
 
     
לייבסיטי - בניית אתרים