'אלבר' פתחה מרכז הזמנות חדש בישראל להשכרת רכב בחו"ל

שרות רכב ותחבורה 


חברת 'אלבר', המחזיקה בזיכיון בלעדי בישראל של ענקית השכרת הרכב Dollar - Thrifty, פתחה בימים אלה מרכז הזמנות חדש בישראל להשכרת רכבי מותג ההשכרה הבינלאומי בחו"ל. מרכז ההזמנות החדש הוקם בסניף המרכזי של החברה בבני ברק.
מעתה יכולים ישראלים המתכננים טיול או נסיעת עסקים לחו"ל, להזמין באמצעות מרכז ההזמנות רכב של המותגים Dollar או Thrifty (בהתאם למדינת היעד), שהינה חברת השכרת הרכב הרביעית בגודלה בעולם, למגוון יעדים מרכזיים בעולם, ביניהם: ארה"ב קנדה גרמניה דרום אפריקה הולנד ועוד.
בשלב זה ניתן לבצע הזמנה ישירות במרכז ההזמנות. תשלום עבור ההשכרה מתבצע מראש בארץ במחירים אטרקטיביים הכוללים את דמי השכירות, ביטוחים, מס נמל ומיסים מקומיים. בימים האחרונים העלתה אלבר אתר החדש עלה לאוויר המאפשר ביצוע הזמנות להשכרת רכב בארץ, כאשר בעוד מספר שבועות תהיה אפשרות לביצוע הזמנות לכל היעדים בחו"ל ולהפיק 'שובר השכרה אונליין' המשולם מראש בארץ.
במהלך חודש מרץ 2010, נחתם הסכם שיתוף פעולה אסטרטגי בין חברת הליסינג וההשכרה 'אלבר' לבין חברות ההשכרה הבינלאומיות Dollar ו- Thrifty. במסגרת ההסכם מייצגת  'אלבר', באופן בלעדי, את החברות הנ"ל בישראל ומפעילה את פעילות ההשכרה בישראל תחת המותג הבינלאומי. בשלב ראשון פתחה החברה ארבעה סניפי השכרת רכב תחת מותגים אלו, ובהמשך נפתחו סניפי השכרה נוספים תחת שם המותג בערים הגדולות.
החברות התחייבו להעביר ל'אלבר', באופן בלעדי, את כל ההזמנות העולמיות של לקוחותיהם לישראל, וכן לאפשר ל'אלבר' לשווק בישראל שוברי השכרה לחו"ל של החברות הנ"ל תוך מתן זכות שימוש באתרי האינטרנט שלהן לקידום פעילות ההשכרה של 'אלבר'.
ינון עמית, מנכ"ל 'אלבר', אמר שעם פתיחתו צפוי מרכז ההזמנות לתת מענה לצורך מתפתח של לקוחות רבים, המבקשים, בעודם בארץ, לשריין רכב להשכרה שימתין להם ביעד אליו הם צפויים להגיע בחו"ל. "השכרת רכב באמצעות מרכז ההזמנות החדש של 'אלבר', תעניק ראש שקט לנוסעים לחו"ל, שיטוסו ליעדם בידיעה שחברה מובילה כמו 'אלבר' מטפלת בהזמנה שלהם, ומחברת אותם עם מותג השכרה מהמובילים בעולם. מרכז ההזמנות החדש יהיה כתובת ראשונה ללקוחות רבים המתכננים את הטיול או נסיעת העסקים הבאה שלהם לחו"ל".


 

הרשם עכשיו לניוזלטרים של רכב ותחבורה: 
קצר, ממצה, איכותי, חינם - אצלך במייל
דואר אלקטרוני
שם פרטי
שם משפחה

+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

Go Back  Print  Send Page
[חזור למעלה]        [הוספה למועדפים]        [מפת האתר]        [יצירת קשר]        [קישורים]
 
 
     
לייבסיטי - בניית אתרים