אלבר: אולמות תצוגה חדשים בירושלים ובראשל"צ

שרות רכב ותחבורה 


חברת 'אלבר' מרחיבה את פרישת אולמות התצוגה לליסינג פרטי, ותפתח בשבועות הקרובים אולמות תצוגה נוספים לרכב חדש בירושלים ובראשון לציון.

ההחלטה על פתיחת אולמות תצוגה נוספים למכירת רכב בשיטת הליסינג הפרטי, התקבלה בחברה לאור הביקוש הרב לרכישת כלי רכב בשיטה זו, ולאור ההצלחה שרשמה החברה עם תחילת פעילותו של אולם התצוגה הראשון מסוגו בישראל ברחוב המסגר בתל-אביב.

באולמות התצוגה החדשים בירושלים ובראשון לציון יוכלו הלקוחות להתרשם מקרוב ממגוון רחב של כלי רכב מכל היצרנים המובילים, ולבצע במקום עסקאות לרכישת רכב אך ורק בשיטת הליסינג הפרטי של אלבר.

אולם התצוגה החדש בבירה משתרע על שטח של כ-300 מ"ר, הוא שוכן ברחוב הרכבים 15, א.ת. תלפיות. אולם התצוגה החדש בראשון לציון משתרע על שטח של כ-250 מ"ר והוא ממוקם ברחוב סחרוב 14, בראשון מערב.

בשני אולמות התצוגה החדשים תציע החברה גם שירותים משלימים לרכב - כמו עסקאות טרייד-אין, ביטוח, מכירת אבזרים משלימים, אמצעי מולטימדיה ועוד.

בחברה מדגישים כי באולמות התצוגה החדשים ניתן יהיה לרכוש בשיטת הליסינג הפרטי לא רק את רכבי הליסינג הקלאסיים, אלא כל דגם של רכב חדש הקיים בישראל.

ינון עמית, מנכ"ל אלבר אמר כי הוא צופה שבשנים הקרובות תחום הליסינג הפרטי יהיה מנוע צמיחה מרכזי בחברה בפרט ובשוק הרכב בכלל. "על פי סקר שערכנו שנעשה ע"י מכון המחקר מידע שיווקי סי.איי  גילינו שנושא הליסינג הפרטי אינו זר לצרכן הישראלי. 56% מהנשאלים השיבו כי היו שוקלים ביצוע עסקת ליסינג פרטי. 83% תופסים את התשלומים כיתרון הגדול ביותר. 27% רואים את היכולת לשדרג את הרכב כיתרון הגדול ביותר ואילו 17% סבורים שהנסיעה ברכב חדש היא היתרון הגדול ביותר.
 
"בסקר לקוחות שערכנו מצאנו ש-46% מהלקוחות מעוניינים לבצע את העסקה באולם תצוגה וזוהי הסיבה שאכן בחרנו באולם תצוגה, ולא במגרש. עם זאת, בישראל שוק הליסינג הפרטי טרם הגיע למיצוי ולמעשה רחוק למדי מיעד זה. משקי בית בעולם רוכשים רכב בליסינג פרטי, זה מתחיל בהבנה שרכב הוא הוצאה ולא השקעה, בשונה מנדל"ן". 

הרשם עכשיו לניוזלטרים של רכב ותחבורה: 
קצר, ממצה, איכותי, חינם - אצלך במייל
דואר אלקטרוני
שם פרטי
שם משפחה

+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

Go Back  Print  Send Page
[חזור למעלה]        [הוספה למועדפים]        [מפת האתר]        [יצירת קשר]        [קישורים]
 
 
     
לייבסיטי - בניית אתרים