ארגון יצרני הרכב בבריטניה יוזם ייעוץ לבוני מרכבים 

 

בארגון יצרני הרכב בבריטניה, ה-  ,SMMTיוזמים בימים אלו ביחד עם משרד התחבורה הבריטי להקים גוף ייעוץ פורמלי שייעץ לבוני המרכבים כיצד להיערך לקראת המהפכה בענף. כזכור, הכוונה היא לשנות את המצב הקיים בענף ולפיו אב טיפוס של המשאית מקבל אישור תקינה ואילו אב-טיפוס של המרכב עובר תקינה ואישורים נפרדים. במהלך השנים הקרובות יעבור הענף לאישור של 'אב טיפוס כולל'  ( 'Whole vehicle Type Approval') כשהמשמעות היא שתבוצע בדיקת אב טיפוס למשאית ולמרכב כגוף אחד. מבחינת בוני המרכבים, כמו גם משווקי המשאיות, מדובר בשינוי מהפכני. יצרני המרכבים יאלצו לחבור ליצרני המשאיות באישורי התקינה, ולנפק הרבה יותר אבי-טיפוס מאשר בוצעו עד כה. כך, לדוגמא, יצרן מרכבים שקיבל עד כה אישור למרכב מסויים, ייאלץ כעת לאשר את אותו מרכב על כל דגם ודגם של משאית בנפרד. המשמעות היא תהליך יקר וממושך, שבו רק יצרני המרכבים הגדולים יוכלו לשרוד.
בארגון יצרני הרכב, כמו גם במשרד התחבורה הבריטי, חשים שהענף נמצא במצב של חוסר וודאות ובלי ידע מספיק לקראת המהפכה המתקרבת. בימים אלו יפתח גוף מייעץ רשמי שיספק מידע אמין לכל העוסקים בענף, וידריך אותם לקראת השינויים
האדירים שהענף עתיד לעבור כתוצאה מהשינוי בצורת התקינה של המשאית והמרכב.
מעבר לכך, במשרד התחבורה הבריטי מבטיחים שגוף הייעוץ יהיה 'דו כיווני'. הכוונה היא שהגוף המייעץ ישמע גם את הדילמות והבעיות שמגיעות מהשטח, כך שהשינויים שיתבצעו יהיו בתיאום הדדי ותוך נכונות להגיע לאיזונים העדינים הנדרשים בפעילות בענף. במשרד התחבורה הבריטי מאמינים שרק בדרך זו ניתן יהיה להפחית את הזעזועים ולהפיק את המיטב מהשינויים שבפתח.

 

 

 
 

 

 


+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

Go Back  Print  Send Page
[חזור למעלה]        [הוספה למועדפים]        [מפת האתר]        [יצירת קשר]        [קישורים]
 
 
     
לייבסיטי - בניית אתרים