שיתוף פעולה בין פנגו לבין חברת better place-

שרות רכב ותחבורה 


אפליקציית החנייה החכמה של "פנגו" תהווה חלק מובנה ממערכת ה"אוסקר"- מחשב אישי המעניק תמיכה חדשנית לנהגים ברשת better place.
שת"פ זה הוא אבן דרך נוספת ביכולתה של "פנגו" להקל על הנהג בכל הקשור לחנייה נוחה וחכמה, וכן אפשרות עבור לקוחות רשת "better place" להינות מהערכים המוספים מהם נהנים כל לקוחות "פנגו"- חנייה בחניוני הסדר ושימוש בעמדות שטיפה.

החיבור שנוצר בין מיזם better place  לבין אפליקציית החנייה הסלולרית המובילה בארץ, "פנגו", היה טבעי לחלוטין. במסגרת החיבור בין "פנגו" לבין הרכב החשמלי תוכשר הקרקע לשיתוף פעולה ממנו יוכלו להינות כל לקוחות better place. שת"פ זה נעשה במסגרת המחשב האישי החכם אוסקר, המגיע כחלק מובנה מחבילת הרכב של better place- עם השקת המחשב האישי אוסקר ייכללו בו מספר מצומצם של אפליקציות מובילות שנבחרו בקפידה כדי לתת שירות איכותי ומענה הולם ללקוחות better place. בין אפליקציות אלו ניתן למצוא את אפליקציית החדשות של Ynet, אפליקציית MAPA, שירות דיווחי תנועה אונליין וכמובן אפליקצית החנייה הסלולרית של "פנגו". מדובר למעשה בחבילת הנהיגה המושלמת, שתדאג מעתה ללקוחות הרכב החשמלי מרגע היציאה מהבית וכלה במציאת מקום חנייה באופן נוח, קל ופשוט.
רועי אלבז, מנכ"ל "פנגו", מוסר: "אני גאה לומר ששיתוף הפעולה עם חברת better place, המהווה את חוד החנית הטכנולוגי בתחומה, מאפיין את כל מה שלקוחות פנגו כבר מכירים היטב- חדשנות, קדמה טכנולוגית, והרצון להעניק לכל נהג את חוויית החנייה המושלמת. חוויה זו כוללת בתוכה את כל הערכים המוספים להם נהג עשוי להזדקק. גם בהמשך אנו מתכננים מגוון יוזמות חדשות שנועדו להקל על הנהג ולאפשר לו להתרכז בניהול יומו בדרך חכמה ופשוטה". 

הרשם עכשיו לניוזלטרים של רכב ותחבורה: 
קצר, ממצה, איכותי, חינם - אצלך במייל
דואר אלקטרוני
שם פרטי
שם משפחה

+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

Go Back  Print  Send Page
[חזור למעלה]        [הוספה למועדפים]        [מפת האתר]        [יצירת קשר]        [קישורים]
 
 
     
לייבסיטי - בניית אתרים