חדש: מערכת LubeTronic לגירוז אוטומטי של צלחת התומך

 

חברת JOST המתמחה בהתקני גרירה ואביזרים לגרורים ונתמכים, הודיעה לאחרונה כי מערכת ה- LubeTronic תהפוך לסטנדרט בצלחות הגרירה מדגמי JSK 37CW ו-
JSK 42W. מדובר במערכת שימון אוטומטית לצלחות גרירה לתומכים, מערכת המאפשרת לנהג 'לשכוח' מפעילות הגירוז השכיחות (והמעצבנות) – וזאת למשך 300,000 ק"מ , או 3 שנים, המוקדם מבינהם. בחברת JOST מדגישים כי פעולת הגירוז האוטומטית מבטיחה שמכלול מנגנוני הצלחת ימשיכו לתפקד כהלכה למשך זמן רב, וחשוב מכך: תובטח רמת הבטיחות הגבוהה הנדרשת מהתקן הגרירה. מערכת הגירוז האוטומטית מיועדת גם למשאיות המיועדות להובלת חומ"ס. בחברה מתגאים בכך שהם היצרן הראשון בעולם שמציע מערכת גירוז/שימון אוטומטית, כך שהנהג יכול לחסוך זמן רב לצרכי עבודה מועילה, להישאר נקי משאריות גריז בהמשך יום עבודתו, וכמובן שגם להיות פחות עייף במהלך היום – סוגיה שיש לה גם חשיבות בטיחותית לא מבוטלת.
מערכת ה- LubeTronic מותקנת ישירת על הצלחת, כשהיא כוללת כבר את כל הרכיבים והגריז הדרושים למערכת נעילת הפין ולשימון כל רכיבי המיסוב, וזאת, כאמור, לפרק זמן של 3 שנים. למערכת מצורפת יחידת בקרה אלקטרונית המגובה בסוללה עצמאית בעלת אורך חיים ממושך, שתפקידה להתריע בפני הנהג  אם יש תקלה כלשהי במערכת. מעבר לסוללה זו לא נדרש כל חיבור למערכת כוח חיצונית נוספת.  


 

       

  הרשם עכשיו לקבלת עדכונים של 'רכב ותחבורה'
קצר, ממצה, איכותי, חינם - אצלך אחת לשבוע - במייל
 

 

דואר אלקטרוני

שם

   

+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

Go Back  Print  Send Page
[חזור למעלה]        [הוספה למועדפים]        [מפת האתר]        [יצירת קשר]        [קישורים]
 
 
     
לייבסיטי - בניית אתרים