קליקAדיל   ארגון חברות ההסעה  מציע תוספת של 4,000  אוטובוסים  לקווי השירות קליקAדיל
רוצה לקנות משאית חדשה ולחסוך אלפי שקלים? מלא פרטיך וקבל את
ההצעות המשתלמות ביותר!

משאיותת

  שרות רכב ותחבורה 

"4,000  אוטובוסים  עושים את ההבדל בין תחבורה ציבורית  ראויה, לבין תחבורה ציבורית צולעת. בידינו  צי של 4000  אוטובוסים שהפעלתם החלקית בשירותי התחבורה הציבורית,  יכולים לשנות את פני התחבורה הציבורית מהקצה אל הקצה" -  דברים אלה אומר  שמריהו ארביסמן,  יו"ר ארגון חברות ההסעה בישראל.
בדו"ח שהכין מרכז המחקר והמידע של הכנסת,  מותכות האשמות כלפי חברות התחבורה הציבורית על כך שאינן מספקות מידע ראוי ומספיק לציבור הנוסעים,  וכי הציבור שבוי בתוך מערכת  תחבורה ציבורית שאינה עובדת – וממשיך להשתמש בה בחוסר ברירה.  על דברים אלה הוסיף ואמר חבר הכנסת יריב לוין  אשר עומד  בראש "השדולה לתחבורה בת קיימא", כי התחבורה הציבורית לא גמישה  ואינה מתחשבת בדרישות שמגיעות מהשטח.
עוד נאמר על התחבורה הציבורית כי אנשים מתלוננים על צפיפות אוויר דחוס לא נעים, ועל הצורך בתוספת של אוטובוסים.
מסביר שוקי שדה מנכ"ל ארגון חברות ההסעה: "בידי חברות ההסעה הפרטיות צי של כ-4,000 אוטובוסים, רכב הסעות פרטי שנרכש  במאות מיליוני דולרים. צי זה אינו מנוצל במלואו. יש לו "שעות מתות" במהלך יום העבודה, ותקופות שבהן אוטובוסים למאות "פנויים  להובלה"- במיוחד בימי החופשות בבתי הספר. שילובן של חברות ההסעה הפרטיות  ביוזמות ההסעה ההמונית של משרד התחבורה, ובעזרת תכנון נכון, אפשר לספק לתושבי המדינה  תחבורה ציבורית טובה בהרבה על בסיס כמויות הרכב שבידי חברות ההסעה הפרטיות,  וללא  הוצאות חסרות תקדים על רכישת אמצעי תחבורה נוספים ועד שיתגשם חלום הרכבות הקלות והקשות.

 
רוצה לקנות מסחרית חדשה ולחסוך
אלפי שקלים? מלא פרטיך וקבל את
ההצעות המשתלמות ביותר!


מסחריות


 
 
הרשם עכשיו לניוזלטרים של רכב ותחבורה: 
קצר, ממצה, איכותי, חינם - אצלך במייל
דואר אלקטרוני
שם פרטי
שם משפחה
 
Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...
[חזור למעלה]        [הוספה למועדפים]        [מפת האתר]        [יצירת קשר]        [קישורים]
 
 
     
לייבסיטי - בניית אתרים