QRCode
להשוואת מחירי משאיות
סרוק את הקוד
 משפחתית הסדאן החדשה של ניסאן  Sentra

11/9/2016
שרות רכב ותחבורה 


ניסאן סנטרה החדשה מושקת בימים אלו בישראל, לאחר הצלחה ארוכת שנים בעולם. במהלך 30 שנות ייצורה, סנטרה מתגאה בהישגים מרשימים כאשר בארה"ב בלבד נמכרו יותר מ-4 מיליון רכבים,
וסנטרה מדורגת כרכב השלישי מבין רבי המכר של ניסאן מאז ומתמיד.
כחלק מההצלחה, ניסאן סנטרה החדשה 2016, עוברת ריענון משמעותי, הכולל שינויים של העיצוב החיצוני והפנימי של הרכב.
לניסאן סנטרה החדשה 2016:

מנוע 1.8 ליטר עם תיבת הילוכים מתקדמת Xtronic -CVT
מרווח פנימי עצום ונוחות נהיגה מקסימאלית
מפרט אבזור עשיר ומפנק
מערכות בטיחות מתקדמות
עיצוב חיצוני ופנימי עדכני
עיצוב

העיצוב החיצוני המחודש של סנטרה מקרב אותה מבחינת המראה והתחושה למקסימה 2016 החדשה והנועזת, ולאלטימה 2016 שעוצבה מחדש. כל שלוש מכוניות הסדאן של ניסאן משקפות את שפת העיצוב החדשה של ניסאן. המאפיינים הבולטים של העיצוב החיצוני של הסנטרה החדשה כוללים –קווי עיצוב מתמשכים מן החלק הקדמי ועד לחלק האחורי, חזית וצד אחורי חדשים, גריל קדמי, כנפיים, מכסה תא מנוע ופנסים בעלי עיצוב ייחודי מלפנים ומאחור.
סנטרה 2016 מציעה מרחב פנימי מרווח במעטפת חיצונית קומפקטית, הכולל מרווח רגליים גדול של 95 ס"מ ליושבים מאחור. הארגון של המרחב הפנימי שם את הדגש על
בקרת נהג מעולה ונוחות ישיבה מרבית של כל יושבי הרכב. העיצוב הפנימי היא עתיר איכות מבחינת חומרים, שלרוב אינם סטנדרטיים בכלי רכב בקטגוריה.


סנטרה החדשה מגיעה בגרסת SR המאובזרת - וכוללת פנסי הלוגן ראשיים ותאורת יום מסוג LED, בקרה אוטומטית חכמה של הפנסים הראשיים עם הפעלה בשעות החשיכה, פנסי ערפל, גריל קדמי בעיצוב V-Motion החדש של ניסאן (בדומה לאלטימה ולמקסימה), מראות חיצוניות עם מהבהבי פנייה LED מובנים, ידיות דלתות מצופות כרום, מאריכי ספי צד לחלק התחתון של המרכב, ספוילר אחורי עם פנס בלימה LED מובנה, קצה צינור פליטה מצופה כרום וחישוקי סגסוגת אלומיניום 17 אינץ'. בנוסף, פס קישוט מצופה כרום למכסה תא המטען.
לסנטרה מרווח סרנים ארוך של 2700 מ"מ, ואורך כולל של 4635 מ"מ והינה בעלת נפח תא מטען עצום של 427 ליטר.

מנוע וביצועים
סנטרה מעניקה גם ביצועי נסיעה ונהיגה משופרים באמצעות מערכת מתלים שכוילה מחדש, ומאופיינת במקדמי קפיצים ומשככים וכן בקשיחות מרכב מוגדלת המעניקה בקרה משופרת של המרכב והנטייה הצדית. ביצועי הנהיגה שופרו באמצעות השימוש בדור החדש של לוגיקת הבקרה בצעדים D-Step Logic Control ובתיבת הילוכים CVT Xtronic. לוגיקת הבקרה בצעדים D-Step Logic Control מסייעת להעניק תחושת החלפה יציבה, טבעית וחדה יותר .
סנטרה החדשה כוללת גם מערכת בקרת תת-היגוי פעילה סטנדרטית, דומה לזו שבשימוש בניסאן אלטימה 2016. מערכת AUC משתמשת בלוגיקת בקרה חכמה ובמפעילי בלמים בעלי כושר תגובה גבוה כדי לבלום קלות את הגלגל הקדמי הפנימי במהלך נסיעה בפנייה (על-פי הצורך) להגדלת המומנט, תוך שימוש במערכת VDC (מערכת בקרת יציבות) ומערכת TCS (מערכת בקרת משיכה) כבסיס. התפקוד של מערכת בקרת תת-היגוי פעילה כמעט אינו מורגש במהלך פעולתה.
גם תחושת ההיגוי והתגובות להיגוי מעולות בזכות שימוש במיפוי מערכת הגה כוח חשמלי (EPS) אופטימלית, יחד עם המתלים המשופרים ותכנון הצמיגים החדש.
לסנטרה החדשה פלטפורמת הינע קלת משקל במבנה הנעה קדמית, המנוע 1.8 ליטר יעיל וחסכוני בדלק בעל גל זיזים עילי כפול ו-16 שסתומים (DOHC), 4 צילינדרים בטור, 130 כ"ס  ב-6000 סל"ד ומומנט של 17.7 קג"מ ב-3600 סל"ד. בקרת תזמון שסתומים רציפה (CCVT) כפולה וקפיצי שסתומים בעלי עיצוב דומה לכוורת - מבנה המפחית את כוחות האינרציה.
צריכת דלק של 9 ליטר ל- 100 ק"מ בעיר, 5.5 בדרכים מהירות ו- 6.8 במסלול נסיעה משולב
לסנטרה החדשה בלמי דיסק כסטנדרט בכל הגלגלים, מערכת למניעת נעילת הגלגלים בעת בלימה (ABS) עם חלוקה של כוחות הבלימה (EBD) וסיוע בבלימה. בנוסף, מתלה קדמי עצמאי עם מוט מייצב בעובי 22.0 מ"מ, מתלה אחורי מסוג קורת פיתול עם מוט מייצב מובנה 24.6 מ"מ, מערכת בקרת תת-היגוי פעילה חדשה, מערכת הגה כוח חשמלי (רגיש למהירות הנסיעה של הרכב) עם יחס היגוי של 16.3:1

אבזור ובטיחות

מלבד עיצוב הפנים, לסנטרה החדשה ברמת הגימור SR, הינה בעלת אבזור עשיר ומפנק - לוח מכוונים ומשענות יד בדלתות בעלי חיפויים רכים למגע, וגלגל הגה חדש בעל עיצוב ספורטיבי.
מושב הנהג בעל 6 כוונונים ידניים, ומושב הנוסע הקדמי בעל 4-כוונונים ידניים. בנוסף חימום מושבים קדמיים, קונסולה מרכזית קדמית עם תאי אחסון ומשענת יד מרופדות, מחזיקי ספלים קדמיים, כיסי אחסון במושבים הקדמיים, מושב אחורי מתקפל בעל חלוקה של 60/40; משענת יד אחורית מרכזית עם מחזיקי ספלים, גלגל הגה עם כוונון גובה ומרחק (כוונון טלסקופי). חלונות חשמליים וחלון נהג עם פתיחה/סגירה בנגיעה אחת ותפקוד היפוך אוטומטי של כיוון התנועה. נעילת דלתות חשמלית עם תכונת נעילה אוטומטית, מושבי ספורט פרימיום בעלי בדי ריפוד חדשים עם גימור ספורטיבי, מערכת בקרת שיוט, מערכת מולטימדיה עם מסך מגע צבעוני וממשק אנדרואיד, אפליקציית ניווט WAZE, מצלמת רוורס, חיבור USB עבור ממשק iPod® , מערכת Nissan Intelligent Key® לכניסה ללא מפתח עם הנעה על-ידי לחצן, ודיבורית Bluetooth®
מלבד האבזור העשיר כוללת הסנטרה גם מערכת כריות אוויר מהמתקדמת של ניסאן (AABS), עם כריות אוויר קדמיות דו-שלביות, חגורות בטיחות וחיישני סיווג היושבים במושבים. בנוסף, כריות אוויר צדדיות המותקנות במושבים הקדמיים להגנה במקרה של פגיעות צד, כריות אוויר וילון עם חיישן התהפכות מותקנות בשני צדי התקרה להגנת ראש הנוסע במושב הקדמי ובמושב האחורי החיצוני, במקרה של פגיעה צדית, מערכת LATCH (נקודות עיגון תחתונות ורצועות למושבי בטיחות לילדים) – זהו תקן מקביל ל-ISOFIX. חגורות בטיחות קדמיות עם מותחני קדם, מגבילי עומס ונקודות עיגון עליונות מתכווננות, חגורות בטיחות בעלות 3 נקודות עיגון לכל מקומות הישיבה, ומבנה מרכב המחולק לאזורים עם אזורי קריסה מלפנים ומאחור, וכן מערכת מובילאיי כסטנדרט.
ניסאן סנטרה החדשה כוללת גם נעילת ביטחון להגנת ילדים בדלתות האחוריות, מערכת TPMS (מערכת ניטור לחצי צמיגים), מערכת משבת המנוע של ניסאן, בקרת רכב דינמית (VDC) עם מערכת בקרת אחיזה (TCS).
 


הרשם עכשיו לניוזלטרים של רכב ותחבורה: 
קצר, ממצה, איכותי, חינם - אצלך במייל
דואר אלקטרוני
שם פרטי
שם משפחה

Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס


רכב ותחבורה
 מירב דסקלו הפקות בע"מ

מערכת: rechev@taler.co.il
מודעות: anat@taler.co.il
טלפון: 03-6839666


 
 
 
מבזק  חדשות
 
 
קישורים ממומנים

טרייד אין 
טרייד מוביל מכונית
מהיבואן לצרכן

 
www.trademobile.co.il


דיגום כלי רכב
דיגום והתקנת מערכות הידראוליות לצורך הרמה
www.npt.co.ilספר דיגיטלי, מגזין דיגיטלי,
קטלוג דיגיטלי, חוברת דיגיטלית

דיגיטלר
המרת חוברות לתצורה דיגיטלית
http://www.digitaler.co.il
 
[חזור למעלה]        [הוספה למועדפים]        [מפת האתר]        [יצירת קשר]        [קישורים]
 
 
     
לייבסיטי - בניית אתרים