QRCode
להשוואת מחירי משאיות
סרוק את הקוד
נבחר הזוכה הישראלי בתחרות הבינלאומית של קונצרן ניסאן

פורסם:  15.04.18


בכירי קבוצת קרסו מוטורס ובראשם יו"ר הקבוצה - יואל קרסו, מנכ"ל קרסו מוטורס - איציק וייץ,  מנכ"ל פעילות הרכב בקרסו מוטורס אליחי אל-יגון,  סמנכ"ל שירות קרסו מוטורס אסף ספקטור, ומנהל מחלקת תמיכה והדרכה קרסו מוטורס - צביקה ויינשטיין השתתפו אמש באירוע הסיום החגיגי שחתם את תהליך המיונים הקפדניים שערכה הקבוצה במהלך החודש האחרון, שבסופם הוכרז על הזוכה שייצג את ניסאן ישראל בתחרות "NISTEC 2018" הבינלאומית; הנערכת על ידי חברת ניסאן בקרב מכונאי רכב ברחבי העולם.
 
קונצרן ניסאן, יקיים את  אירוע הגמר של תחרות- 2018 NISTEC, שתתקיים בקרב טכנאי רכב ברחבי העולם, ביפן,  ספטמבר 2018. בתחרות ישתתפו כלל המדינות המשווקות את מותג ניסאן, מאירופה, ארה"ב, דרום אמריקה, המזרח הרחוק והמזרח התיכון; ומטרתה לעודד ולהכשיר טכנאי רכב לתיקון במכוניות מתקדמות מבחינה טכנולוגית ובמכוניות העתיד. התחרות כוללת כ-5 שלבים שונים, כאשר שלושת השלבים הראשונים נערכו במסגרת תחרות ארצית.


בתחרות שהתקיימה בניסאן ישראל, השתתפו כ-120 טכנאים מרשת מרכזי השירות של הקבוצה שעברו 3 שלבים, שכללו בין היתר, תחרויות ידע תיאורטי בשפה העברית ובשפה האנגלית. בכל שלב המשתתפים נבחנו על ידי טכנאים בכירים מרשת מרכזי השירות ומדריכים טכניים ממחלקת תמיכה והדרכה של קרסו מוטורס, אשר בחנו את המשתתפים ע"פ אמות מידה וקריטריונים מקצועיים בינלאומיים שנקבעו על ידי היצרן. לשלב הסופי שנערך בתחילת חודש מרץ, הגיעו 5 טכנאים שעברו תחרות ידע מעשי ב-5 תחנות עבודה שונות עם רכבים תקולים, שכללו עולמות ידע כגון: ניהול מנוע; מערכת מיזוג; מצלמות היקפיות; מערכת נעילת דלתות ומערכות ידיים חופשיות. 

למקום הראשון הגיע ליאון מינקין (45), אשר עובד משנת 2004 במרכזי השירות של קרסו מוטורס, ובשנים האחרונות במרכזי השירות של אינפיניטי וברכבי הספורט של ניסאן. ליאון  הראה בקיאות בחומר, המתבססת על ידע מקצועי וניסיון אישי, שבזכותם הצטיין והשיג את מירב הנקודות בסיכום הכללי של כלל השלבים בתחרות.
ליאון מינקין, ייסע לייצג את ניסאן ישראל בשלב הרביעי בתחרות המיועדת לאזור אירופה, שתיערך ביוני 2018 בפאריז. כאשר 4 המקומות הראשונים שיזכו בתחרות באירופה, יעברו לאירוע הגמר שיתקיים ביפן,  בספטמבר 2018.  

יואל קרסו, יו"ר קבוצת קרסו מוטורס פתח את האירוע ואמר: "הכוח האמתי שנמצא מאחורי כל חברה מצליחה טמון בכישרונות, היכולות והמוטיבציה של אנשיה. כחלק מתפיסה זו, קונצרן ניסאן הציב לעצמו כמטרה להכשיר את טכנאי הרכב, ולהעניק להם את ארגז הכלים והמיומנויות הנדרשות כדי להוביל במקצועיות ולהיות מוכנים להתמודד עם המכוניות של עולם המחר.

עוד מסר קרסו: "העתיד של ענף הרכב טומן בחובו אתגרים לצד הזדמנויות, זאת כחלק מכניסה של טכנולוגיות ומערכות משוכללות, אוטונומיות וחשמליות, הנמצאות בחזית הטכנולוגיה. כגורם מוביל בענף הרכב, מתפקידנו ומחובתנו להכשיר את אנשינו לאתגרי העתיד ולהעניק להם את החינוך הטכנולוגי הראוי, המתקדם והמקצועי בתחום הרכב. אנו רואים בהשתתפות שלנו בתחרות הבינלאומית של ניסאן, שלב נוסף בדרכנו לחיזוק תדמית העבודה המקצועית בענף הרכב וקידום השיח סביב חשיבות החינוך הטכנולוגי בארץ ובעולם.
 
 
תמונה: איציק וייצ, הזוכה ליאון מינקין, יואל קרסו ואסף ספקטור. צילום: ניר פקין
 


הרשם עכשיו לניוזלטרים של רכב ותחבורה: 
קצר, ממצה, איכותי, חינם - אצלך במייל
דואר אלקטרוני
שם פרטי
שם משפחה
Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס


רכב ותחבורה
 מירב דסקלו הפקות בע"מ

מערכת: rechev@taler.co.il
מודעות: anat@taler.co.il
טלפון: 03-6839666


 
 
 
מבזק  חדשות
 
 
קישורים ממומנים

טרייד אין 
טרייד מוביל מכונית
מהיבואן לצרכן

 
www.trademobile.co.il


דיגום כלי רכב
דיגום והתקנת מערכות הידראוליות לצורך הרמה
www.npt.co.ilספר דיגיטלי, מגזין דיגיטלי,
קטלוג דיגיטלי, חוברת דיגיטלית

דיגיטלר
המרת חוברות לתצורה דיגיטלית
http://www.digitaler.co.il
 
[חזור למעלה]        [הוספה למועדפים]        [מפת האתר]        [יצירת קשר]        [קישורים]
 
 
     
לייבסיטי - בניית אתרים